KONST / Litografier / Färglitografi 7528413
nr 752 8413
Färglitografi
K G Nilsson, Trafic, signerad 2003, 112/125, bladets mått: 47x63, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:44:16
9/4 17:09:00